Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door marie daenen
Hela; er wordt ons ook geleerd dat we moeten oppassen voor de Russen, voor de Chinezen, voor de Arabieren... en ineens als het om Israël gaat, dat een grote schaker op het wereldtoneel is, dan ineens zouden we onze mond moeten houden???
|
Ik merk enkel dat u het over een Joods complot hebt, en dat de Duitsers volgens u te soft waren met de Joden in WOII. Beide opmerkingen zijn klassiek antisemitisch, de tweede opmerking zelfs in de richting van het strafbare. Het zijn die opmerkingen die ik aankaart, niet het feit dat u anti-Israël bent. U heeft het specifiek over de Joden in uw opmerking, en niet enkel over Israël.
Langs de andere kant, heeft u het niet over een Russisch, Chinees of Arabisch wereldcomplot. Vandaar mijn logische vraag die ik graag herhaal met de hoop op een duidelijk antwoord: ruik ik hier antisemitisme of bent u door Joden getraumatiseerd?