Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Oh, maar wil dat zeggen dat de simpelste manier om gelijk welke federale regering niet goedgekeurd te krijgen in het parlement, erin zou bestaan dat een uur voor de stemming het VB verklaart van voor het vertrouwen in de regering te stemmen ?
Stel, er is een paars-groene regering gevormd, mooi regeerakkoord, de CD&V doet mee.... en dan beslist het VB van het vertrouwen in die regering mee te stemmen ! Van de slag voelen al die partijen zich dus verplicht om zich te onthouden, om toch niet "iets samen met de neonazi's te stemmen" ! En lap, de regering heeft geen vertrouwen !
Dat zou lollig zijn !
Dries, jong, ik roep U op: zeg dat ge met alles meestemt ! 
|
Totaal naast doel...

Niet van je gewoonte.
Waar het over gaat is dat men geen wetsvoorstellen
die uitgaan van die kakkerlakken gaat goedkeuren.
Dat het Blok dit of dat wetgevend initiatief van andere partijen mee gaat goedkeuren heeft daar niets mee te maken, en is verder onbelangrijk. Hoe zij stemmen in het parlement is hun zaak en hun probleem.
Doe nu aub niet alsof je het verschil niet ziet of niet begrijpt
Wat N-VA hier gedaan heeft, is wel een structurele doorbreking van het cordon, en die ene klootzak Bogaert van CD&V is even ziek in datzelfde bedje. Waarom Beke die nog niet buiten gesmeten heeft is niet te begrijpen. De man is een relnicht, even erg als indertijd een J-M Dedecker in o-vld. Dat was er ook ene die niet begreep dat zelfs een hond niet schijt op de plaats waar hij zijn vreten krijgt.