Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door blub
Je mag nog zo vaak wisselen als je wil. Kijk eens naar je factuur en dan weet je dat het grootste deel taxen zijn.
|
En? Wat verandert dat dat je kunt wisselen naar de goedkoopste
totaalprijs?
Ken je iets zonder taxen?
Citaat:
|
Dalen ja. Maar zoek eens op waarom ze dalen. Dit komt eerder doordat ze op bepaalde momenten in de productie de energie gratis moeten weggeven of zelfs moeten voor betalen. Indien je dus naar een veel groter aandeel aan alternatieven wil gaan is dit een economische ramp en durf ik zelf te stellen dat alternatieve energie de volgende economische bubbel is.
|
De fossiele energie is veel duurder (ook hun echte subsidies), en zorgt voor veel minder werkgelegendheid dan alternatieve. Heb je dat meegerekend?
In de link staat dat taksen van de electriciteitsrekening benut worden om fossiele slooppremies en fossiele erfenissen te betalen.
Citaat:
|
en zolang de federale overheid geen duizend andere factoren vindt, zoals slooppremies of kolenpremies en die gefinancierd door elektriciteitsprijzen
|
Citaat:
|
Ik ben één ding zeker en dat is dat de overheid zijn inkomsten ergens zal halen. Is het niet bij energie dan zal het bij iets anders zijn.
|
Dat is evident, staat ook in die tekst.
Citaat:
|
Subsidies dient men niet te betalen?
|
Waar stond dat te lezen?
Gezondheidskost dient men niet te betalen?