Discussie: Abortus: enquête
Los bericht bekijken
Oud 19 januari 2020, 01:11   #1112
Diego Raga
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Diego Raga's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2005
Berichten: 15.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door JimmyB Bekijk bericht
Ach, als we dit op alles zouden moeten toepassen dan zouden gewoon geen grenzen in de wet mogen staan.

De ene persoon is matuur op 17 jaar, de andere nog niet op 25, de ene is alert en zou gerust op bepaalde wegen 90 kunnen rijden zonder een gevaar te vormen, de andere is oud, slechtziend en niet reactief waardoor die al een gevaar vormt aan 70.

Ik zou een gans boek kunnen vol schrijven met dat soort zaken.
Uiteraard gaat die vergelijking niet op.
Appels Geborenen met peren ongeborenen vergelijken…

En rijbewijzen worden pas verstrekt na een geslaagd examen en wie aan medicatie ed zit, mag veelal op dokters aanbeveling niet meer rijden.
Al geef ik grif toe dat er op onze wegen een hoop uilskuikens rondrijden, blijkbaar mét rijbewijs, begrijpe wie kan.

Verder, als men het absolute zelfbeschikkingsrecht van de vrouw vooropstelt op de ongeboren baby tot op de aanvang van de geboorte - mn als het vruchtwater breekt -, pas vanaf dan is die baby levensvatbaar buiten het lichaam van de moeder en krijgt die baby automatisch alle wettelijke rechten toebedeeld, die zijn gezondheid/overleven (dienen te) garanderen.

Elke kortere wettelijke tijdspanne (dus vóór het breken van het vruchtwater aka de ‘grensbreuk’ tussen binnen en buiten) is steeds arbitrair gekozen en doet afbreuk aan de integriteit en het zelfbeschikkingsrecht van de vrouw.
__________________
Vrije meningsuiting bestaat niet, aangezien de Waarheid niet getoond mag worden, omdat de Grote Leugen regeert.
Diego Raga is offline   Met citaat antwoorden