Los bericht bekijken
Oud 17 februari 2020, 18:34   #1
reservespeler
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 5 augustus 2012
Berichten: 77.590
Standaard N-VA 'incontournabel' volgens oude krokodil Tobback

N-VA 'incontournabel' volgens den Louis



Den oude dwaas heeft het nog niet begrepen.



https://www.msn.com/nl-be/nieuws/pol...cid=spartanntp


Door de politieke impasse bij de vorming van de federale regering komen verkiezingen steeds dichterbij. Geen enkele politieke partij lijkt daar bang van te zijn, maar toch kunnen de machtsposities grondig wijzigen na een nieuwe stembusgang.
Die mening verkondigde toch Louis Tobback (SP.A) in een lezing in Leuven maandag. Vooral omdat verwacht wordt dat Vlaams Belang veel kiezers zou winnen bij nieuwe verkiezingen, zou volgens de vroegere burgemeester van Leuven de N-VA en Bart De Wever aan macht inboeten.
"Hij heeft er bij verkiezingen in mei vorig jaar al 280.000 stemmen aan verloren en dat gaat zich wellicht herhalen. Sp.a, CD&V en Open Vld daarentegen hebben 'al gegeven' en om die reden niet veel meer te verliezen", aldus Tobback. Hij merkte nog op dat na de verkiezingen van mei van vorig jaar de N-VA 'incontournabel' was voor de federale regering, maar die status weleens zou kunnen verliezen als de Belgische kiezers opnieuw naar de stembus moeten.



Daar hebben wij toch niets van gemerkt.
Ergo, Bart is nog steeds niet aan zet geweest.

Laatst gewijzigd door reservespeler : 17 februari 2020 om 18:35.
reservespeler is offline   Met citaat antwoorden