Los bericht bekijken
Oud 11 maart 2020, 12:14   #11
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard De mist van Bacquelaine gaat door

Nu in zitting;

Sociale Zaken (Petit). Regeling van de werkzaamheden en actuele vragen aan de regering.

11/03/2020

09:48
55U0493
live

Sociale Zaken (Petit). Regeling van de werkzaamheden en actuele vragen aan de regering.

http://www.dekamer.be/kvvcr/media5/i...nl&sid=55U0493


Afwachten of de volksvertegenwoordigers erop gaan vallen wat er met die nieuwe regeling waar men een contract ging opzetten tussen de Pensioentoren en B-Post.

RASPOUTINE, heeft in het onderzoeken van dit dossier geen geldige uitleg gevonden waarom men van de eerste regeling is afgestapt.
Het mogelijk te kort in deze eerste regeling was zodanig makkelijk op te lossen en had er vanaf het begin deel van moeten uitmaken.
Het bijvoegsel is zo eenvoudig dat vervolgens alles doet blijken dat men bewust over wilde gaan naar een contract met B-Post.
Het zou vanzelfsprekend moeten zijn voor de volksvertegenwoordiger om dit te onderzoeken.

Wie heeft er het meeste baat gehad om een contract met B-Post in leven te roepen.

Wij zijn de personen aan de bron van dit contract.

Als men weet dat de vraag om over te schakelen naar het nieuwe controle systeem (dat onwettelijk is) van de pensioentoren kwam.

Dat deze overheid zelf geen advies heeft gevraagd aan de Raad van State maar wel aan een privé advocaat.

Hoeveel heeft dit gekost is ook een goede vraag?


PS
RASPOUTINE, is in bezit van het bijvoegsel dat bij de eerste regeling had moeten worden toegevoegd worden. De eenvoudigheid van deze is zo groot dat men in deze verandering kan denken aan “gesjoemel”.
Wij weten wie de aandeelhouders zijn van B-Post het doet ons denken aan het doorsluis systeem tussen ACW- ARCOPAR-Gemeentelijke Holding en DEXIA.
De geschiedenis herhaald zich dus in overheidskringen.
Einde maart na al de zittingen zal RASPOUTINE de inhoud van het bijvoegsel op dit forum bekend maken.
Verder in de zitting merken wij met blijdschap dat Lanjri Nahima op de oplossing en dus gebrek van het eerste systeem is gevallen.
Er is dus geen reden meer om met die aanpassing terug te keren naar het eerste systeem met een verlenging van termijn.

BACQUELAINE nog altijd even hopeloos.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden