Los bericht bekijken
Oud 21 maart 2020, 09:17   #33
maddox
Secretaris-Generaal VN
 
maddox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 25 september 2002
Locatie: vilvoorde
Berichten: 70.096
Stuur een bericht via MSN naar maddox
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door De schoofzak Bekijk bericht
Vertel jij ons eens: hoeveel euro is het max. pensioen dat een werknemer kan krijgen?
Hangt er van af hoeveel hij/zij nog buiten de staat om gespaard/belegd heeft. daar zit in theorie geen plafond op.
Maar oompje overheid geeft maximaal ongeveer €2300 per maand, als gezinshoofd met veel mensen ten laste. natuurlijk, als hogere ambtenaar is dat een heel ander verhaal, en de Belgische top-ambtenaren hebben €7K en meer per maand. We gaan niet denken over EU figuren.
Citaat:
En hoeveel euro is het max. werkloosheid dat een werknemer kan krijgen in het stelsel van tijdelijke werkloosheid?
65% van een geplafonneerd bruto van €2650. Oftewel (2650-13.2%) /100*65= €1495. Daar betaal je 2 jaar later nog eens belastingen op.
Oftewel, vorige maand was het een gezinsinkomen (de betere 2 verdieners in de privé) van €4K. Nu, als een gezin pech heeft, geen €3K. Maar de rekeningen, die blijven uiteindelijk wel dezelfde. Als er geen berg kosten extra zijn van dokters en hospitaal.
__________________
De meeste mensen gaan naar het werk om geld te krijgen, niet om het te verdienen.
maddox is offline   Met citaat antwoorden