Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek
Zeg dat niet tegen demonen.
Maargoed, dat is nu letterlijk onmogelijk. Brugpensioen wordt stevig afgebouwd en is eigenlijk nog alleen mogelijk bij grote reoganisaties. Vroeger kon je dat "vragen".
Enne, brugpensioen op 48, mijn schoonpa heeft dat aanbod ook gehad op de Ford in Genk. Hij keek eens naar de berekening van dat loon, en zei: no thnx....dat was een dramatische achteruitgang.
Oud collega van mijn pa is ook zo op 50 gegaan, mijn pa mocht ook gaan, maar kon het zich letterlijk niet permitteren.
Brugpensioen, ah, voor sommigen een droom, zolang je maar weinig ambitie hebt en/of kan leven van heel weinig geld.
|
Mocht ik op pensioen moeten dan ga ik ook achteruit.
Maar ik verkies enige zekerheid al is het dan met een lage inkomst boven de onzekerheid van nog eens van nul te herbeginnen.
De uitkomst ken ik toch al.
En het jeugdig enthousiasme is echt wel voorbij.