Los bericht bekijken
Oud 13 april 2020, 04:23   #232
RASPOUTINE
Europees Commissaris
 
Geregistreerd: 12 maart 2005
Berichten: 6.450
Standaard falend en toch arrogant

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Wat is "de korte pijn" volgens U ?

Stel nu dat we ons Wuhan stijl opsluiten. Uiteindelijk valt het aantal besmettingen terug naar 10 per dag.

En dan ? Wat doen we dan ?

Na uw "korte pijn" ?

Niet vergeten dat zodra je dat weer opheft, alles terug van voren af aan herbegint he.

Wat Belgie vrij goed doet, is "de curve plat stijken", dus vooral niet doen dalen. Dat was toch wat je wilde ?

Als het waar is dat Belgie al aan 10% van de bevolking zit, is dit goed nieuws: men moet dit tempo gewoon nog 6 - 8 keer doen. Dus nog ongeveer 6 - 8 maanden, en de herd immunity is er.

Als je nu Wuhan gaat, dan sta je binnen een maand of zo waar we stonden in februari (begin februari). Met nog altijd maar 15% van de bevolking of zo besmet. Dan krijg je gewoon een tweede piek twee maanden later, die het aantal besmetten naar 30-40% gaat brengen. Dan weer Wuhan style ?

En dan weer twee maanden wachten op de volgende piek ?

Uiteindelijk moet toch 60% - 80% van de bevolking ziek worden hoor.

(ik schrijf nu 80% omdat R0 eerder 4 zou zijn dan 2.5 volgens de laatste gegevens...)

Je hebt hier met voldoende kracht jou immuun theorie verdedigd.

En je kan die zeker gaan toepassen maar dan wel op een ordentelijke manier.

Wat in ons land zeker niet het geval is geweest.

Men had naar mijn mening dan wel alle ouderen in eerste plaats moeten veilig stellen.

Als dit effectief gebeurd is dan kan je wat anders op een wetenschappelijke en berekende manier in gang gaan zetten.

Nu is het zoals jij stelt allemaal voor niets geweest zolang er geen vaccin voorhanden is.

Het CORONAVIRUS zal telkens opnieuw terug opstarten.

Ondertussen zijn wij door het falen van al die virologen die niets hebben zien aankomen terwijl dat het wel hun beroep is.

Al die ouderen voor niets kwijt.

Het moet alleen maar je eigen vader of moeder zijn.

Dus maar een woord als conclusie of wel hebben zij een geheime agenda of wel zijn ze compleet onbekwaam.

De minister (s) van volksgezondheid die ook hun werk niet hebben gedaan door alles te vernietigen en niet te vervangen sowieso.

En die, voor het vertrouwen al lang ontslag hadden moeten nemen/krijgen.

Verder is het niet te snappen dat bepaalde virologen die gefaald hebben toch nog de pretentie hebben om op televisie te komen.

Daar vallen zij wel totaal uit hun rol.

De wetenschappers moeten de politiek raad geven en vervolgens communiceert de politiek.

En niet andersom!

Die wetenschappers maakt niet uit met hoeveel zij wel zijn, zij hebben wel buiten een paar uitzonderingen na de welke men op politiek vlak (Maggie De Block) niet heeft geluisterd, allemaal gefaald.

Dat zij China verwaarloosd hebben is een zaak maar Italië dat is erover, onbekwaam!

Als dokter zou je uit het beroep gezet worden en hier zijn zij nog altijd aan de bak.

Nochtans gaan wij nu al naar de 4000 onschuldige doden.

Laatst gewijzigd door RASPOUTINE : 13 april 2020 om 04:27.
RASPOUTINE is offline   Met citaat antwoorden