De smakelijk en onsmakelijk deals met Electrabel en Davignon.
De vraag die wij aan alle die partijen die blindelings volmacht hebben gegeven aan Wilmès II is de volgende:
Hoever kan Wilmès gaan met haar blanco cheque haar gegeven omdat volksvertegenwoordigers de moed niet meer hadden hun parlementen te bemannen?
Idem dito voor hun commissies waar zij lekker thuis blijven zitten denkend (of is dat zo) dat zij geen essentiële job uitoefenen. 
Iedereen weet dat de kamervoorzitter de toegang niet kan weigeren aan een volksvertenwoordiger- Coronavirus maatregel- regel 1,5m afstand.
Maar geen probleem het halfrond is leeg.
Dus gebeurd het opnieuw dat zij ons slecht vertegenwoordigen.
Terwijl dat gewone burgers elke dag wel hun essentiële job om dit land recht te houden uitvoeren.
En de vraag luidt:
Is ELECTRABEL en de eventuele overeenkomsten –dadingen – geheime contracten ook inbegrepen in deze speciale wetten/volmachten.
Verlenging –stopzetting- nucleaire afval enz..
Gaat Wilmès II met haar invalide regering (verder) misbruik maken of niet?
Aangezien dat het bij Electrabel en haar vriend Davignon net zoals met Brussel Airlines weeral snel moet gaan..
Engie Electrabel wil snel duidelijkheid over uitstel kernuitstap
Economie
16/04/2020 | Marc Horckmans
https://businessam.be/engie-electrab...l-kernuitstap/
Fitch zegt België de wacht aan
https://www.tijd.be/politiek-economi.../10218939.html
Brussels Airlines waarvan het meer en meer bewezen is dat zij geen middelen in geval van lening van de belastingbetalers haar geld via inkomsten nooit zal terugzien.
Zelf over de gesproken halvering hebben wij met het CORONAVIRUS dat zonder vaccin zelf wel gaat uitmaken wanneer het moe is, hebben wij kritisch denkende Belgen onze twijfels. U niet?
Wij blijven het volgen samen met De Croo Airlines:
Luchtvaart vreest voor halvering inkomsten uit passagiersvervoer
Business
15/04/2020 | Marc Horckmans | 3 min leestijd
https://businessam.be/luchtvaart-vre...agiersvervoer/