Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Die "vriendschap" is gelul natuurlijk, net goed voor nutteloze toespraken waar iedereen van verveling van zijn stoel valt en ongeduldig wacht op de hapjes en drankjes achteraf. Maar de Chinezen zijn wel goed bezig in Afrika, onder andere in Ethiopië. De Chinezen zijn zo stom niet als de Westerlingen die steeds afkomen met excuses voor het verleden. Dat is een open deur voor negers om te misbruiken. Chinezen zeggen gewoon, we bouwen fabrieken, leggen banen en havens aan maar jullie houden uw stomme bakkes en draaien uw kloten af. Dat is een taal die ze begrijpen.
|
Ethiopiers zijn geen 'Afro' negers, het is daarom dat ze nooit gekoloniseerd zijn geweest. Het is allesbehalve een slap volk als negers en indianen - off topic indianen werden vooral ziek - die destijds wel de benen namen na een paar schoten in de lucht door de blanke indringer. Die vlieger gaat niet op.
Volgens mij kent Gipsy de neger niet goed. Als ze willen confisceren ze alles onder het mom van dat ze dat eerder bij de gemene en hebzuchtige blanken hebben gedaan met infrastructurele werken tijdens en na onafhankelijkheid. Ik mik op dat punt als India veel grondstoffen nodig gaat hebben, zgn kantelpunt. Geschiedenis herhaalt zich. Het enige wat nodig is — is een aanzet. Daar lenen zgn pandemieën, en bijkomende rassenrellen, zich uitstekend voor. Niet nu, maar één van de volgende.