Los bericht bekijken
Oud 6 mei 2020, 05:06   #1
Vlad
Secretaris-Generaal VN
 
Vlad's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 november 2012
Locatie: Toxandrië
Berichten: 23.697
Standaard Europees Hof voor de Rechten van de Mens geeft Francken gelijk

Citaat:
Het Europees Hof voor de Rechten van de Mens heeft de klacht van een Syrisch gezin tegen ons land naar de prullenmand verwezen. Toenmalig staatssecretaris voor Asiel en Migratie Theo Francken (N-VA) weigerde het gezin asiel te geven omdat ze asiel hadden aangevraagd bij de Belgische ambassade in Libanon. Bron SCEPTR
Als het van Wouter De Vriendt van Groen! had afgehangen dan kon je gelijk waar ter wereld een Belgische ambassade binnenstappen en visum naar België eisen. Er is overal altijd wel iets als droogte, dictatuur, oorlog, homohaat, racisme ... aan de hand en voor Groen! en PVDA+ moeten miljarden mensen het recht krijgen om naar Europa te vliegen en hier geholpen te worden. Niet dus. Voor een keer een gezonde uitspraak (nadat in België al verschillende psychotische uitspraken waren gebeurd door collaborerende rechters die ongestraft blijven ... pek en veren!).

Laat nog eens duidelijk zijn ook dat er voor iemand als Khattabi geen plaats kan zijn aan het Belgische grondwettelijk hof. Als het aan haar ligt heeft de hele wereld recht om naar België te komen.
__________________
Ga maar na. De regering De Wever is een voortzetting van de regering Di Rupo. Er wordt op dezelfde plaatsen bespaard en gesmost. We zijn gestrikt.

In de meltingpot gaat alles kapot.

Fietsers en voetgangers zijn sterke weggebruikers. Autodebielisten zijn zwakke weggebruikers. Ze kunnen zichzelf niet voortbewegen.
Vlad is offline   Met citaat antwoorden