Los bericht bekijken
Oud 7 mei 2020, 08:37   #3
stuyckp
Banneling
 
 
Geregistreerd: 25 juli 2011
Locatie: Hoevenen
Berichten: 15.767
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Eduard Khil Bekijk bericht
Je kan de bal perfect terugkaatsen: als je van werknemers, ondernemers, zelfstandigen verwacht dat ze van iedere euro die ze verdienen 50 cent aan de staat geven, dan mag de staat ook uit haar pijp komen wanneer het nodig is.


Ik zou geen problemen hebben met een vermindering van allerhande vangnetten, uitkeringen, subsidies, .... vanuit de staat. Maar dan moet de belastingsvoet halveren ook. Je kan niet én veel belastingen eisen én dan niets teruggeven. Tis teen of tander
Een werknemer is geen ondernemer. daar ging mijn post niet over.
Als de staat altijd moet tussenkomen dan is het in feite de belastingbetaler die betaalt.
En grote ondernemingen betalen geen belastingen. Kleine overigens ook niet. Mijn vrouw is boekhouder, de truuksjes die gebruikt worden tis echt schandalig soms. En ik ben zelf verre van een socialist. Maar eerlijke belastingen zijn er niet. De last op arbeid is te groot.
De missenklasse houdt de economie overeind en betaalt de belastingen.

Belastingen dienen overigens om de infrastructuur van het land uit te bouwen en te onderhouden. Niet om het terug te geven.

Laatst gewijzigd door stuyckp : 7 mei 2020 om 08:39.
stuyckp is offline   Met citaat antwoorden