Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Erw
Ik wees je erop dat bij een referendum met vraag afscheuren/onafhankelijkheid/verlaten unie, enkel degenen stemmen die bij dat bevolkingsdeel zitten. Niet de zever in pakskes die jij uitkraamde - dat de hele unie (BE, EU, eender waarvan bovenstaand bevolkingsdeel zou afscheuren), zou moeten gaan stemmen. Alsof de rest van de EU bevolking de Engelsen zoiets als "toestemming" zou moeten geven.
Dat jij dat durft voorstellen impliceert dat je een ondemocratisch persoon bent, is jouw zaak, moet jij weten, maar doe het dan openlijk ipv via met een boerka over je getrokken langsheen achterdeurkes.
-------------------------------------
Urbanus Ge Hebt De Knuppel In Het Hoenderhok Gesmeten !
Iedereen ...
Ook De Walen, van afhankelijk van Sinterklazen naar onafhankelijkheid liberté !!!
Zegge ...
Dank U Urbanus !
Merci Urbain !
|
Je "wees" nergens op, maar wat je wel doet is een nogal dwaze fantasie die populair is bij de vendeliersclub herhalen. Namelijk dat in een rechtstaat een ad hoc geselecteerde groep zomaar kan 'beslissen' via een referendum waar ze zichzelf in weerwil van de vigerende wetgeving toelating voor gegeven hebben hun schup af te kuisen en soloslim te gaan spelen.
Puigdecuck dacht dat ook in Spanje. Die heeft ook de 'onafhankelijkheid van zijn volk' afgeroepen op basis van zo een geleuter over referenda. Een uur later was hij over de grens gevlucht.