Los bericht bekijken
Oud 17 mei 2020, 13:55   #623
Witte Kaproen
Secretaris-Generaal VN
 
Witte Kaproen's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 8 september 2013
Berichten: 32.948
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Jantje Bekijk bericht
Ik had het over verpleegkundigen.

Huisartsen is een heel ander zaak.
Dat is een vrij beroep en die hebben dus geen werkgever die hen van pbm's moeten voorzien, die moeten daar zelf voor zorgen.


Maar eigenlijk sta je te zeveren over mensen die in het leger zijn gegaan en daarna staan te wenen, klagen en zagen omdat ze ergens een gevecht moeten gaan leveren waarbij ze zelf gevaar lopen te sneuvelen.
Wie in de medische, verplegende of de verzorgende sector gaat werken, weet dat de kans bestaat een dodelijke besmetting op te lopen.
HIV, hepatitis, TBC, enz...
Corona is gewoon één van de zovele besmettingen waaraan ze bloot gesteld worden en dus het gevaar lopen het op te lopen en er aan dood te gaan.
Bij de Mexicaanse griep kreeg elke huisarts anders wel gratis chirurgische mondmaskers van de toenmalige regering, nu dus niet.

En toen was Van Ranst ook verantwoordelijk.

Hij is er blijkbaar niet slimmer op geworden met de jaren.

Wat U blijkbaar ook niet weet is dat er ook zelfstandige verpleegkundigen zijn ,die moeten volgens U dus ook geen maskers krijgen van de regering.

Laatst gewijzigd door Witte Kaproen : 17 mei 2020 om 13:57.
Witte Kaproen is offline   Met citaat antwoorden