Los bericht bekijken
Oud 22 mei 2020, 20:03   #26
vlijmscherp
Secretaris-Generaal VN
 
vlijmscherp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 19 april 2006
Locatie: Zele
Berichten: 44.678
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve Bekijk bericht
Dat is gebaseerd op heel twijfelachtige studies hoor. Alles wat we over influenza weten, zegt het omgekeerde. Natuurlijk is dat influenza, niet covid-19. Maar er zijn heel veel studies die aangeven dat kinderen heel sterke vectoren zijn van zulke ziekten.

De studies waar ik weet van heb die hadden moeten aangeven dat kinderen weinig besmettelijk zijn, waren oftewel anecdotisch, oftewel evident gebiased: bijvoorbeeld had men de studie gemaakt dat kinderen meestal de ziekte betrappen van volwassenen en niet andersom.... tijdens een periode van confinement waar hun enige contacten uiteraard volwassenen waren.

Kortom, alvorens men gekende zaken voor influenza (onze hoofdbron van "kennis" betreffende overdracht van dit soort virussen) totaal gaat omkeren met 'zekerheid' zou men dat wel wat grondiger mogen bestuderen.
Er is veel te weinig geweten, dat is duidelijk maar ik denk dat ze ook wat hoop wilden geven.
__________________
multiculturele samenleving: de vrijheid van elk individu om zijn cultuur te beleven binnen de grenzen van de wetten van het land.
We moeten blijven hopen, blijven geloven in het goede in de mens. Anders lopen we ons vast in een cynisch, zelfdestructief wereldbeeld waar een wit-zwart denken regeert.
vlijmscherp is offline   Met citaat antwoorden