Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Morphy
Waar het om gaat is regelneverij die boven alles gaat en een totaal gebrek aan wil om te zoeken naar een pragmatische oplossing.
Er zijn al jaren geen besmettingen bij katten in die regio in Peru. Katten gaan normaal dood binnen de 2 maand na besmetting en die kat is al lang gevaccineerd en heeft bewezen antilichamen. Daarnaast was er sprake van een wereldwijde crisis waarbij europese regels in de optie van quarantaine voorzien.
Met een beetje goede wil kon men dus wel iets beter verzinnen dan tienduizenden euros belastinggeld te verspillen aan huiszoekingen en processen.
|
Die kat euthanaseren kost geen 50 euro.
Al de rest is stemmingmakerij en goedkoop sentiment, tijdverlies en geldverspilling.
Wie uiteindelijk voor de hoop gerechtskosten van deze door CatBitch georganiseerde vaudeville moet opdraaien, zullen we pas weten na de definitieve uitspraak.