Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door chris k
Europa dure arbeidskost ?
Arbeidslasten op loon zijn te hoog.
Reden de vele emigranten die alles gratis krijgen zonder enige tegenprestatie.
|
Ja dure arbeidskost in West-Europa, in Roemenie heeft een arbeider in de automotive netto 300-400 €, een ingenieur zo rond de 800€.
Normaal gezien zou een auto nooit meer dan 10 of 12 maandlonen mogen kosten. Een Roemeen zou dus een wagen kunnen kopen van maximaal 4800 € als arbeider, 9600€ als ingenieur.
In Turkije, Zuid-Afrika, Marokko waar een heel groot deel van de Spaanse toelevering zit waarschijnlijk met nog veel minder.
Neem het gemiddeld netto loon van een arbeider in Genk indertijd, dan zouden ze een auto kunnen kopen tot 24.000 €
Iemand die dat alleen op de hoge kosten op loon afschuift en migratie is infantiele praatjes aan het verkopen, gezien door migranten de automotive lange tijd goedkoper kon blijven.