Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Wreker
Volgend vers in de Koran is heel duidelijk en ondubbelzinnig en onmogelijk voor interpretatie vatbaar en de inhoud kan perfect begrepen worden zonder kennis van enige context:
[size=2]De Tafel[/size][size=2] :
[/size] [size=2]17. Voorzeker, zij lasteren God die zeggen: "De Messias, zoon van Maria, is zeker Allah." Zeg: "Wie heeft dan macht tegen Allah, als Hij de Messias, zoon van Maria en zijn moeder en allen die op aarde zijn, teniet wil doen?" Aan Allah behoort het koninkrijk der hemelen en der aarde en al wat daartussen is. Hij schept wat Hij wil en Allah heeft macht over alle dingen.
[/size]Volgens degenen die geloven dat de Koran het woord van God is zijn wij christenen godslasteraars. Hoe kan je nu in vrede leven met iemand die jou een godslasteraar noemt?
Mohammed demoniseert hiermee ALLE christenen!!!
|
Jouw conclusie is zever.
Hoe zit het nu eigenlijk volgens christenen: Is jezus nu God? Of zoon van God?
Kan je aangeven waar in de bijbel te vinden is dat Jezus zoon van God zou zijn?