Los bericht bekijken
Oud 2 juni 2020, 08:43   #426
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.311
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door HOUZEE ! Bekijk bericht
Ja maar het is geen geheim dat Antifa al een tijdje oproept tot geweld, dat doen ze vrij openlijk. Voor deze terreurgroepering is de crisis een uitgelezen moment om de restjes van onze samenleving nog verder te destabiliseren.
Wie of wat is Antifa, de schimmige beweging die de VS op zijn kop zet maar die niemand echt kent?

p.s.

Hoe ver kan het gaan ...

Afro-Amerikaan kijkt vanuit Vlaanderen naar zijn thuisland: “Onder Trump is racisme weer mainstream geworden”

Trump krijgt de volle laag denk je dan.

Of is het een duidelijke poging om Trump weer maar eens proberen van zijn 'troon' te stoten? (even snel gebruik maken van een fout (was er voorgeschiedenis?) die een agent(en) gemaakt hebben doorspelen naar de President?)

Men zal nog janken in de VS als hij het niet meer zal doen en ik denk dat hij er op huidig ogenblik zelf ver genoeg van heeft en het misschien zelfs zal overlaten aan anderen.

Zal het dan allemaal beter gaan is dan de hamvraag?
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 2 juni 2020 om 08:45.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden