Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door patrickve
Wel, ergens zijn dat waarschijnlijk wel de gevaarlijkste dingen natuurlijk, of is het niet uitgesloten dat het gevaarlijke dingen zijn. Daar is het potentieel aanwezig om direct duizenden nieuwe besmettingen te hebben.
|
Buiten zie ik niet veel problemen, binnen is een ander paar mouwen. Alles wordt over één kam geschoren en dat is verkeerd. Liet men de mensen vrij, dan zouden zij ook de minst risicovolle kant kiezen.
En als aerosolen de hoofdvector van de besmetting is, dan zou men dat beter onderzoeken en oplossingen om ze te verhinderen of desnoods te verwijderen.
Die 1,5 meter berust op niets i.v.m. dit virus. Het kerkkoor in Seattle stond verspreid opgesteld met inachtname van de 'sociale' afstand en toch werden nagenoeg alle deelnemers besmet en ze hadden allemaal hun handen vooraf en nadien gewassen.