Los bericht bekijken
Oud 26 juni 2020, 02:19   #43336
Adam Smith
Europees Commissaris
 
Adam Smith's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 september 2007
Locatie: Brabant, NL, EU
Berichten: 6.401
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door edwin2 Bekijk bericht
Wél om iedere keer de kwaliteit van het bier aan de orde te stellen, want dat voldoet aan de hoogste eisen. Er is enorme kennis bij Heineken aanwezig over het maken van bier. Dat smaken verschillen lijkt mij duidelijk, maar de verschillen tussen pilseners zijn niet echt groot, blijkt ook uit blinde testen.

De échte bieren, zoals de Trappiste bieren is een heel ander niveau... dat kun je niet vergelijken. Toch zit Heineken met de Belgische varianten gewoon daartussen.

Durf te beweren, mocht Heineken onder een Vlaamse of Waalse naam verkopen, dan verkoopt deze pils dus gewoon wel. Denk dat Belgen een afkeur hebben van alles wat uit Nederland komt.

Heb een site gezien waar je reclame en andere zaken kunt "hertalen" naar het Vlaams om het geschikt te maken voor de locale markt. Wordt veel gedaan ook..
Heineken kan vast wel nog een Belgische brouwerij overnemen met een pilsmerk. Is het klein genoeg, dan kan de marketingmachine Heineken er een nationaal populaire pils van maken.
__________________
  • "Es wird niemals so viel gelogen wie vor der Wahl, während des Krieges und nach der Jagd." Otto von Bismarck
Adam Smith is offline   Met citaat antwoorden