Los bericht bekijken
Oud 14 februari 2005, 01:19   #41
Knipp
Banneling
 
 
Knipp's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 27 januari 2004
Locatie: Virtuix Omni
Berichten: 7.552
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door democratsteve
Oke.
Jij hebt eindelijk duidelijk gemaakt dat je hier niet bent om zinvollle discussies te voeren, maar graag uitdaagt.
Bovendien in meer dan de helft van de keren heb je niet eens gelezen waar het over gaat. Ik heb op de andere topic je VIER keer beleefd gevraagd of je mss voor één keer eens wou antwoorden op m'n vraag?
Indien het antwoord dat je normaliter zou moeten geven, niet in uw theorie past, dan negeer je 't maar. Note dat dit dat ook m'n laatst reactie is.
Dus lees nu het interview en stel vast dat het dus de hele tijd over Irak gaat en wat dit heeft teweeg gebracht in de VS. Zielig ventje.
Beste, als ik zo hard op uw ziel heb getrapt, spijt het mij.
Maar het is ook niet helemaal mijn schuld dat uw ziel even licht te raken is als uw wereldbeeld.

Zolang je niet bent afgekickt van je complottheorieën acht ik zinnige discussie met jou eerder onwaarschijnlijk.

Ik stel dus voor dat we verdere scheldpartijen per pm verderzetten, en deze topic verder aan Irak wijden.

Laatst gewijzigd door Knipp : 14 februari 2005 om 01:26.
Knipp is offline   Met citaat antwoorden