Los bericht bekijken
Oud 5 juli 2020, 08:33   #240
Universalia
Secretaris-Generaal VN
 
Universalia's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 december 2012
Locatie: Nieverans Les Bains
Berichten: 45.304
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door atmosphere Bekijk bericht
het over één kam scheren van volkeren of gelovigen is nooit een realistisch idee , het leidt tot grote onrechtvaardigheid.

Bepaalde lieden ook op dit forum zijn continu bezig met paniekzaaierige post over moslim vluchtelingen en islamisering waarbij men van gelijkgestemden steeds bevestiging krijgt. Dat kan ook nu weer doorschieten.

De zorgen over vluchtelingen in België zijn op zich wel meer gerechtvaardigd als in Nederland moet ik zeggen , België heeft een minder streng asielbeleid.
Maar de islam paniek ideeën en het algemeniseren/ demoniseren van islamieten zijn in geen van beide landen realistisch.
Ik zou daar als reactie kunnen op schrijven.

Ik heb er géén probleem mee dat de Islam bestaat maar in de EU hoort het niet thuis daar de verschillen met die wij kennen als 'onze samenleving' net iets te groot zijn.



p.s.

Verreweg de grootste slavenhandelaren waren/zijn islamieten.

Citaat:
De Arabieren waren superieur in de mensen- en slavenhandel. Zelfs beter dan de Afrikanen, die elkaar eeuwenlang hadden geknecht en uitgebuit. De islam erkent en legaliseert slavernij.
Een andere kijk op slavernij?

Is het waar hoe men het daar schrijft?

Men gaat daar nog een stap verder zelfs:

Marxistisch/communistische “Black Lives Matter” en linksfascistische “Antifa” zijn bezig om onze Westerse beschaving te vernietigen.
__________________
Ik citeer Confucius: Als straffen niet op de juiste wijze worden opgelegd, weten de mensen niet waar ze aan toe zijn.
Ook citeer ik A. Einstein met graagte: Bidden verandert de wereld niet, maar bidden verandert de mens en de mens verandert de wereld.

Laatst gewijzigd door Universalia : 5 juli 2020 om 08:35.
Universalia is offline   Met citaat antwoorden