Los bericht bekijken
Oud 9 juli 2020, 09:11   #73
fox
Secretaris-Generaal VN
 
fox's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 1 februari 2007
Berichten: 33.378
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door schietboog Bekijk bericht
Niet alleen is hij niet Franstalig, hij is ook veel minder rijk en belangrijk dan hij hier al die jaren heeft doen uitschijnen.
Hij leeft een beetje in een fantasiewereld en lokt gewoon reacties uit met zijn provocerende schrijfsels.
Lijkt me eerder zo een Vlaming die door 1 van zijn ouders in het Frans werd aangesproken en daardoor redelijk 2 talig is. Wat wel zo is, is dat dergelijke mensen het minder goed kunnen schrijven. Waarschijnlijk dus zo eentje uit een familie van vergane glorie die vol weemoed terugdenkt aan de oude tijden waarin zijn familie nog iets voorstelde.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
fox is offline   Met citaat antwoorden