Los bericht bekijken
Oud 15 juli 2020, 22:18   #94
Diego Raga
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
Diego Raga's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 juni 2005
Berichten: 15.895
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door morte-vivante Bekijk bericht
cool, geef eens wat bronnen die bevestigen dat in de komende jaren veel meer doden gevallen zijn dan wat corona in totaal heeft veroorzaakt
At your service, ma’am.
To start with:

“Hoogleraar psychologie Michaela Schippers doet tijdens een interview met Café Weltschmerz een aantal opmerkelijke uitspraken over de lockdown.
Ze somt een aantal gevolgen van de lockdown op, waarvan ze zegt dat deze veel schadelijker zijn, dan die van het virus zelf.
– 60 miljoen werklozen in Europa
– 375.000 mensen zijn gestorven aan covid-19 op een bevolking van 7 miljard
– maximaal zullen 1 miljoen mensen aan corona overlijden, die gemiddeld 80 jaar oud zijn, met onderliggende ziektes
– 100 miljoen mensen komen van de honger om
– in Engeland is door huiselijk geweld het aantal doden verdubbeld
– Bij 80% van de mensen die al mentale problemen hadden is dit nog erger geworden
– mensen met kanker worden niet behandeld tijdens de lockdown”


https://www.dlmplus.nl/2020/06/08/ho...t-covid-virus/

Komt nog bij dat er tijdens de lockdown diagnoses, operaties en therapieën zijn uitgesteld, waarvan de gevolgen pas later zullen opduiken, nog los van de psychologische impact mbt het consumptie- en investeringsvertrouwen.
Voeg daar nog wereldwijd de gevolgen bij van de massa's faillissementen en werklozen en men kan gerust stellen dat de lockdown meer doden gaat opleveren dan het virus zelve.

Dit is ook een mooitje om te lezen:

Avondklok en lockdown zijn in Afrika grotere bedreiging voor gezondheid dan corona

https://www.volkskrant.nl/columns-op....google.com%2F

Cool enough 4 U?
__________________
Vrije meningsuiting bestaat niet, aangezien de Waarheid niet getoond mag worden, omdat de Grote Leugen regeert.
Diego Raga is offline   Met citaat antwoorden