Los bericht bekijken
Oud 16 juli 2020, 14:21   #28
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fred vanhove Bekijk bericht
In Nederland gaat dat weer allemaal veel vlotter. Blijkbaar zijn die wietrokers nog niet zo dom en verslaafd als Bartman Bart Vlaanderen probeert wijs te maken.
Wietrokers? Fabrikanten en bouwheren van private gevangenissen en folterkamers in containers zal je bedoelen.

Ge ziet: ik kan ook onnozel overdrijven.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden