Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee
Ik geef ook maar mijn persoonlijke mening en die is dat wapens niet dienen verkocht aan instabiele particulieren en twijfelachtige regimes.
En ik weet ook wel dat het een hopeloze zaak is. Ze gaan ze wel van ergens anders krijgen.
Maar ik blijf er bij: volgens mij geen wapenleveringen aan landen zoals Saudi Arabië en Turkije. Maar ik heb daar niks over te zeggen.
Wat mij wel opvalt is dat de OP plots een andere invulling aan ‘onafhankelijkheid’ geeft. Hij wil zich als Vlaming bemoeien met een Waalse zaak.
Raar. 
|
Dat klopt als een bus.
Doet me wat denken aan Heert Bourgeois vroeger toen hij nog gewoon parlementair was. Die zat ook graag te zeiken tegen de benen van de waalse wapenindustrie.
Maar NOOIT enige kritiek op Barco, op vijf kilometer van zijn eigen gemeente, die belangrijke componenten leverden voor de straaljagers die SA aankocht bij de amerikanen. Dat was allemaal wel 'ethisch verantwoord'.
Met die straaljagers bombarderen ze nu Jemen naar de middeleeuwen.