Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee
Je gaat er van uit dat buiten extremistische milieus er zoiets bestaat als ‘linkse’ en ‘rechtse’ mensen.
Ik zou van mijn geburen echt niet kunnen zeggen of ze nu ‘links’ of ‘rechts’ zijn. Ik weet wel voor welke partijen ze stemmen.
|
U denkt te weten voor welke partij ze stemmen. De enige VB stemmers waarvan je het weet zijn diegenen die niks te verliezen hebben, mensen wiens job bv. in gevaar is als ze zeggen dat ze rechts zijn deze zul je ook nooit horen zeggen dat ze VB. stemmen, de verklaring waarom volgens u alleen maar ongediplomeerden rechts stemmen.
Tja, als wij Gods schepsels zijn dan is het zever natuurlijk dat een foutje in de hersenen bepaald hoe we stemmen, zijn we daarentegen een soort gesofisticeerde robots dan lijkt het logisch dat jullie door een mankement in de software het gevaar niet kunnen erkennen of herkennen en dat jullie happy people zijn tot het jullie overkomt.