Los bericht bekijken
Oud 3 augustus 2020, 20:47   #105
Koenaard Depuydt
Staatssecretaris
 
Koenaard Depuydt's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 3 mei 2020
Locatie: niet Herstapel, Luik, Kortrijk, Antwerpen of Vilvoorde
Berichten: 2.876
Standaard

Geachte heren

Demper is het gat in. De grond werd hem te heet. Hij ontweek overduidelijk de lastige vragen in mijn bericht. Wie heeft er ooit gedacht, Demper zo'n bang hondje.

Citaat:
Het verwondert mij ten zeerste dat u ooit een vriendin hebt gehad. U vereenzelvigde wijven toch met uitwerpselen. Hebt u ooit uw oud-vriendin onder het mom van hazelnootsmeer met uitwerpselen "gevoederd"?
Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Demper Bekijk bericht
vrouwen = kak
Met West-Vlaamse groeten
__________________
Een goede Vlaming draagt geen muilband. Hij rookt, besproeit, sluikstort of gokt nooit en heeft geen hond of poes. Hij begeeft zich te voet of met het rijwiel en onthoudt zich van geurwater, geestrijke of zoete dranken en andere verslavende middelen. Hij is gespierd en streeft dus een gezond lichaamsgewicht na. Hij beschermt zijn wondermooie Nederlandse taal en zijn schitterend Vlaams land tegen vreemde smetten. Hij laat zijn leven niet door een wijf vergallen.
Koenaard Depuydt is offline   Met citaat antwoorden