Los bericht bekijken
Oud 14 augustus 2020, 15:58   #128
De schoofzak
Secretaris-Generaal VN
 
De schoofzak's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 4 juli 2004
Berichten: 82.096
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Dadeemelee Bekijk bericht
Het was zwijgen en tekenen wat de Bubbel van Vijf opgesteld had. Als je zoiets doet ben je een zwakkeling.
Als de twee grote jongens eindelijk een evenwichtig compromis gevonden hadden tussen links-rechts en communautair, dan moeten kleintjes overwegen: is dit voor mij het best haalbare?

Wel, we gaan zien wat de Lafchaert binnen zal halen aan beters. Met ecolo en met groen.
__________________
Vlaanderen is niet van iedereen. Vlaanderen is enkel van hen die een inspanning doen om ertoe te behoren.

De grendel-grondwet moet wijken om eindelijk de broodnodige veranderingen te kunnen doorvoeren. Nadien kan de grondwet herstemd worden. Dat is nog gebeurd.

Ik heb de partij gesticht op drie lijnen: Vlaams en Europees, vrij en verantwoordelijk, en sterk en sociaal. Vandaag is dat de grondstroom in Vlaanderen. Geert Bourgeois (N-VA)
De schoofzak is offline   Met citaat antwoorden