Los bericht bekijken
Oud 26 augustus 2020, 11:17   #55
NieuwNoors
Secretaris-Generaal VN
 
NieuwNoors's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2012
Berichten: 22.423
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Skobelev Bekijk bericht
Ha nee? Leg dat eens uit? Net gisteren voor onze twee katten nog om 80€ besteld bij Zooplus in Nederland.
Mensen vergeten soms dat huisdieren ook (serieus) ziek kunnen worden en dat er dan aan de dierenarts moet betaald worden.
Toen wijlen mijn kater vergiftigd geweest is was hij pas 2j oud. De dierenarts vreesde dat kater er niet meer ging doorkomen. Hij zei: NN, ik wil er alles aan doen om kat te redden MAAR dan moet ik hem gedurende 3 weken elke dag een spuit geven. Ook 's zondags zal ik daar tijd voor vrijmaken. Ziet ge dat zitten?
Ik heb direct ingestemd.
21 Dagen zijn we elke dag naar onze dierenarts geweest om toch te proberen mijn lief diertje te redden.
Toen de laatste spuit gegeven was vroeg ik (met schrik!) hoeveel ik schuldig was.
Dierenarts zei: NN, omdat er weinig mensen zijn zoals gij die tot het uiterste gaan om hun diertje te redden zal ik alleen de spuiten aanrekenen, de consultaties reken ik niet aan.
Ik had echt een dierenarts uit de duizend, mss wel uit de honderdduizend.
Hele lieve man met echt een groot hart!
NieuwNoors is offline   Met citaat antwoorden