Los bericht bekijken
Oud 1 september 2020, 17:48   #785
epicurist_dirk
Minister
 
epicurist_dirk's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 29 maart 2003
Berichten: 3.110
Standaard

Die doders, wat is daar eigenlijk mee gebeurd? En wie is verantwoordelijk voor het feit dat naar die dames en heren nog geen vinger is uitgestoken?”, vraagt hij zich af. Rieder kijkt in eerste instantie naar de procureur des Konings in Charleroi, die de beelden en het politieverslag binnengekregen had.

Strafpleiter Hans Rieder heeft in een snoeihard opiniestuk brandhout gemaakt van wat gebeurd is in de zaak-Chovanec. Hij viseert niet toenmalig minister van Binnenlandse Zaken Jan Jambon, maar wel de agenten – “doders” – die betrokken waren bij de interventie, de procureur en de onderzoeksrechter.
Hij schrijft in een opiniestuk bij VRT Nieuws dat het verkeerd is om naar de politiek te kijken. Rieder viseert vooral de betrokken agenten en magistraten.

>>>“Die doders, wat is daar eigenlijk mee gebeurd? En wie is verantwoordelijk voor het feit dat naar die dames en heren nog geen vinger is uitgestoken?”, vraagt hij zich af. Rieder kijkt in eerste instantie naar de procureur des Konings in Charleroi, die de beelden en het politieverslag binnengekregen had.<<<

Toch te gek dat men een politiek anders denkende wil breken terwijl doders beschermd worden, terwijl de Franstalige procureur des Konings in Charleroi dit dossier duidelijk verborgen wist te houden!!!

Steeds weer worden criminelen beschermd door politiek gesteunde belangen groepen en worden anderen met schuld beladen voornamelijk om andersdenkende politieke partijen voordeel te bezorgen of te beschadigen.

Ondertussen dansen en springen de criminelen vrolijk verder rond. In de VS word het openlijk uitgevochten hier is het nog erger.... hier gebeurd het steeds in het geniep, achter de rug van de mensen om politiek gewin, verdorie steeds meer met de hulp van politiek geplaatste binnen het justitie apparaat, rechter, procureur des Konings.....!

Overal ter wereld waar justitie corrupt is is er geen democratie........
__________________
Al heb ik dyslexie, toch probeer ik mijn denken te beschrijven. Ik droom van een kanton systeem hier, met veilig vlot functioneel
bindend referendum kiezen met GSM gecombineerd met itsme veiligheid. Minimale federale toestand zoals in het democratische goed politiek en economische functionerende Zwitserland. Waardoor ik tot nu toe geen enkele partij kan steunen.

Laatst gewijzigd door epicurist_dirk : 1 september 2020 om 17:53.
epicurist_dirk is offline   Met citaat antwoorden