Los bericht bekijken
Oud 17 februari 2005, 19:39   #76
Mambo
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 27 april 2004
Berichten: 43.539
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mitgard
enkel in zoverre dat ons schade toebrengt.
dat de chinezen zich gewillig laten uitbuiten is hun zaak, daarom moeten wij onze arbeidsethiek nog niet verlagen tot de hunne.

wij zijn te ver gevorderd, en niemand in west-europa zal veel willen inleveren. kunt de klok niet 150 jaar terugdraaien en mensen hier uitbuiten zoals in china. volkeren hebben nu eenmaal asynchrone evolutie meegemaakt en verschillend waarden en normenstelsel, de 'global village' zal dat niet kunnen uitwissen.
het blanke volk heeft recht op welvaart, meer dan eender welk ander volk, vermits dit volk de moderne productiemethoden heeft voortgebracht, de industriële revolutie, de wetenschap en techniek noodzakelijk voor het creëeren van welvaart heeft voortgebracht.
dit soort retoriek zal zeer goed aanslaan wanneer europa in een diepe fundamentele onomkeerbare crisis verzonken is. vergelijk het met duitsland in de jaren '20.

europa uithongeren = om wereldoorlog III vragen. (en een wereldoorlog is bijzonder slecht voor de aandelen.)

wat zal het worden, kapitalistjes.
Een wereldoorlog ligt toch al in het verlengde hoor. Kwestie van tijd.
En natuurlijk willen ze nu al onze wapens afpakken. Komt weeral van rood natuurlijk. Moskou hallo...ah de wapens afpakken...ja dat doen we.
Mambo is offline   Met citaat antwoorden