Los bericht bekijken
Oud 17 februari 2005, 19:58   #77
Bob
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 15 oktober 2002
Berichten: 26.870
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Mitgard
wij zijn te ver gevorderd, en niemand in west-europa zal veel willen inleveren. kunt de klok niet 150 jaar terugdraaien en mensen hier uitbuiten zoals in china. volkeren hebben nu eenmaal asynchrone evolutie meegemaakt en verschillend waarden en normenstelsel, de 'global village' zal dat niet kunnen uitwissen.
het blanke volk heeft recht op welvaart, meer dan eender welk ander volk, vermits dit volk de moderne productiemethoden heeft voortgebracht, de industriële revolutie, de wetenschap en techniek noodzakelijk voor het creëeren van welvaart heeft voortgebracht.
dit soort retoriek zal zeer goed aanslaan wanneer europa in een diepe fundamentele onomkeerbare crisis verzonken is. vergelijk het met duitsland in de jaren '20.
Alhoewel ik hierin toch eerder de taal hoor van (extreem)links: "raak niet aan onze verworven rechten, want onze voorouders hebben ervoor gevochten". Al hetgeen rechts zegt is dat de migratie van laaggeschoolde allochtonen, de armoede en problemen in het westen importeert. En voeg daarbij nog, dat de comsumptie van de staat best wat zou afgeroomd worden.
Verstandig rechts weet ook wel dat de chinezen/indiers even slim zijn, dan het blanke ras, en het blanke ras zodanig niet nodig hebben voor uitvindingen/innovaties (alhoewel Vandelanotte hiervan blijkbaar helemaal niet overtuigd is).
Bob is offline   Met citaat antwoorden