Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door fox
Coke heb ik nooit gebruikt dus ik kan er niet van meespreken. Maar ik heb een alcoholverslaving altijd een vreemd gegeven gevonden. In mijn studententijd heb ik 5 jaar aan een stuk quasi elke dag gezopen. Echt, ik dronk veel maar altijd in een sociale context... Het studentenleven was zwaar
Maar eens ik in het werkleven zat viel het dagelijkse uitgaan weg en dan stopte het dagelijkse drinken ook gewoon. Ik vraag me dan af hoeveel je wel moet zuipen om echt een verslaving op te lopen, want ik heb op geen enkel moment enige behoefte gehad aan alcohol wanneer het studentenleven voorbij was.
|
Klopt, in mijn jonge jaren heb ik ook heel stevig en regelmatig gedronken, maar ben nooit afhankelijk geweest van alcohol. Wel van nicotine. Zo'n zes maanden na mijn eerste sigaret, was ik verslaafd.