Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Pandareus
Xeno is de zeldzame uitzondering bij de vendeliers op politics.be die BDW zijn methode en zijn doelstelling snapt. De rest zit hopeloos vast in hun 'geloof' dat Bart wel degelijk voor de Republiek Vlaanderen zal gaan, schouder aan schouder samen met Blok de revolutie gaat doorvoeren.
|
BDW gaat geen revolutie doorvoeren hoor, maar volgt wel de evolutie. We evolueren in 2024 naar een Vlaamse regering NVA-VB en het zullen alleen de blinden van vandaag zijn die dit een revolutie gaan durven noemen.
__________________
In de psychologie staat machiavellisme voor een bepaald soort persoonlijkheidsstoornissen. Niets in dit land is machiavellistischer dan de PS. Niets is zo asociaal als de PS-politiek. Grote armoede! Slecht onderwijs! Hollande achterna! Het verliezende kamp in de laatste verkiezingen!
|