Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Kylero
Niets persoonlijk tegen MVR als viroloog. Die kerel zal zijn job wel kennen.... Maar het is wel zo dat hij mensen 'waaronder ikzelf' flink op de zenuwen kan werken met zijn uitspraken en beweringen.
|
Dit verscheen 11 jaar geleden over toenmalig griepcommissaris Marc Van Ranst:
Citaat:
Artsen eisen ontslag van griepcommissaris Van Ranst
De Belgische Vereniging van Artsensyndicaten (BVAS) eist dat viroloog Marc Van Ranst opstapt als griepcommissaris bij Influenza.
kscherpenberg
Donderdag 29 oktober 2009 om 09:19
Dokter Roland Lemye, voorzitter van de BVAS, stelt zich de vraag of Van Ranst "niet zijn fouten en zijn chaotische beheer aan het maskeren is, door de fout af te schuiven op de dokters, die bericht en tegenbericht krijgen, foute uitleg, of zelfs regelrechte leugens."
In de ogen van Lemye wekt de houding van Van Ranst "twijfel op over zijn capaciteiten om de gebeurtenissen in goede banen te leiden. Het vertrouwen dat het medische korps in hem kon hebben, is weg".
|