Discussie: #RipJKRowling
Los bericht bekijken
Oud 16 september 2020, 18:16   #11
Jantje
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 11 augustus 2006
Berichten: 38.482
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Elio di Supo Bekijk bericht
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2020/09...teit-een-knau/

De schrijfster van o.m. de Harry Potter boeken heeft het zwaar verkorven bij de transgendergemeenschap en hun sympathisanten. Het begon blijkbaar allemaal met een tweet waarbij iemand zich afvroeg wat een goede benaming zou zijn voor mensen die menstrueren. Rowling maakte daarbij de "grove fout" door te tweeten dat zulke mensen gewoon vrouwen genoemd worden. Oei, oei, er waren nogal wat tere zieltjes op hun teen getrapt.

De hetze blijft duren want haar nieuwe boek Troubled Blood kreeg een vernietigende recensie van The Telegraph. Het hoofdpersonage is een seriemoordenaar die zich graag kleedt als vrouw. Hetgeen The Telegraph nogal kort door de bocht interpreteerde dat Rowling als moraal had dat je nooit een man in vrouwenkleren kunt vertrouwen.

Het kwaad is geschied. Zelfs vroegere vrienden zials Daniel Radcliffe en Emma Watson nemen ook afstand van de schrijfster. Het is maar 1 voorbeeldje hoe wokeness tegenwoordig schrikbarende vormen aanneemt en begint te lijken op sektarische idiotie. Een "dader" wordt onmiddellijk gebrandmerkt en geisoleerd en is dan voorwerp van een haat- en lastercampagne. Gewoon omdat er gesteld werd dat vrouwen menstrueren.

Kijk, van mij mag iedereen zijn wie ze willen zijn en leven en laten leven etc. Maar met dit soort acties wordt het wel heel moeilijk zoniet onmogelijk om nog enige sympathie op te brengen voor dat gendergedoe. En die klote wokeness in het algemeen.
't Ja, heb nog nooit een man of transgender tegengekomen die menstrueren.
Ze hebben daarvoor niet de nodige onderdelen.

En er iets niets dat een militair in oorlogsgebied meer wantrouwd dan een man in vrouwenkleren.
Jantje is offline   Met citaat antwoorden