Los bericht bekijken
Oud 18 september 2020, 12:55   #25
Dadeemelee
Secretaris-Generaal VN
 
Dadeemelee's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 mei 2015
Locatie: Vlaams-Brabant
Berichten: 76.154
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door morte-vivante Bekijk bericht
ik denk ook dat we nu in een identieke situatie zitten als februari. Met dat verschil dat we nu jan en klein pierke testen, wat we niet deden in februari.

"tot een vaccin er is" is zo'n schijnargument. Het vaccin gaat er zijn midden volgend jaar, maar het aantal beschikbare doses gaat initieel beperkt zijn. Iedereen gevaccineerd wil zeggen ergens in 2022, en tegen dan kunnen de eerste lichting gevaccineerd gaan voor hun herhalingsvaccin.

Uitzieken als samenleving is de enige oplossing nu, zonder dat we gekatapulteerd worden tot derdewereldland. En dat uitzieken kunnen we aan: we weten wie kwetsbaar is, we hebben onze behandelingsmethode bijgesteld (met halvering van de hospitalisatietijd!), veel klinische studies zijn lopende en kennen een gunstig verloop, en we hebben 6 maanden de tijd gehad om de ziekenhuizen voor te bereiden
AstraZeneca en anderen zitten nu wel in de finale fase, dus ik den Q2 volgend jaar en het volstaat al om de kwetsbare groepen te vaccineren, dan kunnen de maatregelen al verregaand versoepeld worden.
__________________
https://forum.politics.be/showpost.p...&postcount=322
‘…De blauwe Minister van Justitie plaste tegen een politiecombi…’
Dadeemelee is offline   Met citaat antwoorden