Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek
Ik spreek alleen over die laatste post. Voor Belgie, was Leopold II gene slechte. Koning-bouwmeester.
|
Kortom, een (groot) deel van België is dus gebouwd op bloedgeld.
Verder, Snorremans was ook gene slechte voor Duitsland en dit zonder koloniën.
Citaat:
Voor Congo was hij een ramp.
|
Voor de geldschieters was Hitler ook een grote ramp, gezien hij Duitsland op enkele jaren tijd van een pariastaat (waar mensen doodvielen van honger en ontbering door het VvVersailles) opwerkte tot een economisch wonder zonder weerga en dit zonder ook maar 1 cent te moeten gaan lenen bij de banksters (via systeem van Greenbacks).
Kan je je voorstellen dat andere Europese landen dat monetaire systeem ook hadden toegepast ?
Dan had het handjevol monopolistische schuldmeesters geen (zelfgedrukt) geld meer kunnen uitlenen tegen vette interest en zouden verkruimeld zijn tot plaatselijke wisselkantoren en zouden er later ook geen ‘bankencrisissen’ meer voorgevallen zijn.
Citaat:
De andere posts zijn niet van mijn pen, dus ik ga daar geen uitspraken over doen.
|
Fair enough, het was maar om aan te tonen dat negationisme/minimalisering van genocides/volkerenmoord overal voorkomt, ook bij degenen die aan de ‘goede kant’ van de geschiedenis beweren te staan.