Discussie: bril
Los bericht bekijken
Oud 3 oktober 2020, 20:12   #106
CLAESSENS Joris
Minister-President
 
CLAESSENS Joris's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 31 maart 2005
Locatie: UKKEL
Berichten: 5.742
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door pajoske Bekijk bericht
Neen, dat is iets anders. Die veranderen niet van focus. Die hebben een vaste sterkte.
Ik denk dat hij de wel degelijk verstelbare video en Fotoapparaten bedoelt...

En die bestaan wel degelijk in zeer kleine vormen. De bril moet ook niet opnemen, scherteaanpassing volstaat..

Handmatig verstelbare brillen bestaan al wel. Gewoon met een stelschroefknopje dat de spanning van het montuur op een flexibele lens aanpast.
Dat moet toch te automatiseren zijn door een afstandsmetertje te koppelen aan een mini besturing zoal in modelbouw.
Van mij mag een bril die dat kan trouwens wel zwaarder zijn dan de moderne ultralight versies.
Al vergeten met welke brillen men een paar jaar geleden rondliep?
__________________
CLAESSENS Joris spreekt voor eigen rekening... partijstandpunten vindt u op www.vlaamsbelang.be/ en via [email protected]. veel leesgenot!
Na de nodige intimidatie om deze uitspraak niet te herhalen; "Allah is een verzinsel, Mohammed is de leugenaar die hem verzon. Mohammed is ook een massamoordenaar, terrorist en pedofiele kinderverkrachter .
Bron: de koran.
CLAESSENS Joris is offline   Met citaat antwoorden