Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Tavek
Blijkbaar weet de contact tracing heel goed waar de besmettingen gebeuren en zijn er cijfers vanuit de Vlaamse Administratie die aangeven dat cafe en restaurant de plekken zijn waar men mogelijk besmet is geraakt.
De sluiting is dus gerechtvaardigd. Vandenbroucke kon dit ook staven met onderzoek uit het buitenland, gepubliceerd in The Lancet.
De NVA, zoals gewoonlijk, weet niet wat er in hun eigen administraties gebeurt en kiest voor de populistische vlucht vooruit. Het had waar kunnen zijn zeker ?
|
Er is geen perfecte oplossing. Kiezen tussen de cholera of de pest. En het land plat leggen of alles z'n beloop laten is geen optie.
Dat restaurants dicht gaan heeft meer met de concurrentie en afgunst van de cafés te maken.
Wie aan de zijlijn staat en niet mag deelnemen aan het beleid kan gemakkelijk praten hebben. NVA heeft geen ongelijk. Er is feitelijk geen reden om een restaurant te sluiten.