Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door No Apologies
Er zijn al gevallen geweest waarbij moslims boos werden omdat ongelovigen het waagden tijdens de ramadan te eten in hun bijzijn. En natuurlijk veren dan telkens enkele linkse deugdmensen op die dan verkondigen dat het toch maar een kleinigheid is om niet te provoceren door zelf wel te eten. Onze openbare zender haalt te gepasten tijde alles uit de kast om deze ongezonde gewoonte als een feest voor te stellen.
|
Voila, en het is die dhimmitude die erin gepompt wordt.
Wij Westerlingen moeten ons altijd maar kleiner maken, om toch vooral maar niet te 'provoceren', dezelfde houding als een vrouw die door haar man in elkaar geslagen wordt.
Die gaan vaak ook zichzelf de schuld geven, denken dat zij 'geprovoceerd' hebben, als je dan nog eens bij de Politie gaat, en die doen niets (vergelijk met de Staat die alles onder de mat veegt), dan krijg je heel gevaarlijke toestanden.