Discussie: Besnijdenis
Los bericht bekijken
Oud 21 februari 2005, 15:59   #5
King of beggars and fleas
Perm. Vertegenwoordiger VN
 
King of beggars and fleas's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 13 februari 2005
Berichten: 14.324
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door muys
daar spreek ik mij niet over uit omdat ik niet genoeg kennis van die zaken heb, ik wees er u louter op dat je mannenbesnijdenis op geen enkele manier kunt vergelijken met vrouwenbesnijdenis.
je hebt gelijk dat een vrouwenbesnijdenis misschien erger is dan een mannebesnijdenis
Maar wat ik wilde bedoelen dat is dat je als je wilt altijd redenen kan vinden om een bepaalde bevolkingsgroep te haten
je in de bijbel ook verschillende rechtvaardigingen vinden als je dat wil om joden te gaan vervolgen of om kruistochten te organiseren zoals wij ook in de middeleeuwen hebben gedaan.
Wat mij opvalt dat is dat er voor een bevolkingsgroep die veel geld heeft al eens rappere een oogje wordt dichtgeknepen wanneer het aankomt op bvb positie van de vrouw in die cultuur. Ik ben geen antisemiet. er zijn goede en zelfs linkse joden ook. er zijn er trouwens die zelf vinden dat de orthodoxie racistisch en vrouw onvriendelijk is
de groeten
__________________
Alles neem ik terug wat ik hier heb verkondigd. Ik raad iedereen aan om zich met geen enkele politieke strekking in te laten, zich te ontfermen over de armen van deze wereld en zich te bekeren tot het ware geloof in Jezus Christus als Gods enig geboren zoon die voor ons gestorven en verrezen is opdat wij van onze zondige natuur bevrijdt zouden kunnen worden. Het einde is nabij en de mensenzoon zal spoedig terugkomen, gezeten op de wolken met grote macht en majesteit. hallelujah.
King of beggars and fleas is offline   Met citaat antwoorden