Los bericht bekijken
Oud 30 oktober 2020, 20:08   #1728
Der Wanderer
Europees Commissaris
 
Der Wanderer's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 11 februari 2005
Berichten: 7.888
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door praha Bekijk bericht
Ge begint steevast met : "Ik ga niet opnieuw ingaan op biologisch negationisme" op mijn opmerking dat ge ongelijk had betreffende die vermeende eigenschappen

Dus wat zal het nu worden ?
Het onderzoek en de resultaten werden 'gemanipuleerd' in de sfeer van de tijdsgeest 'biologisch negationisme'

Ge moet het maar zeggen hé
Het hangt er maar van af welk onderzoek we citeren en hoe we de resultaten interpreteren. Zo zeg jij (op basis van 1 onderzoek waar ik andere tegenover stelde): de verschillen zijn klein ondanks de culturele invloed waarmee je waarschijnlijk 'stereotypen' (sic) bedoelt. Terwijl ik kan zeggen: ze zijn toch beduidend ondanks de nivellerende invloed van de moderne cultuur. Want ik heb altijd gezegd dat het een samenspel is.

Dat moderne feminisme vind je trouwens haast nergens in de geschiedenis; niemand neemt nog de idee van een oorspronkelijk matriarchaat serieus (een idee dat even tijdens de negentiende eeuw bestond). Het feminisme - los van aanvankelijke terechte aspecten die ik erken - kadert in de algehele erosie en de emotionalisering van de cultuur.

Laatst gewijzigd door Der Wanderer : 30 oktober 2020 om 20:14.
Der Wanderer is offline   Met citaat antwoorden