Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Gipsy
Het nieuws bij onze zuiderburen is kwalitatief dan nog een pak hoger. Ik moet toegeven dat ik zowel op VTM of VRT er mijn goesting van heb de nutteloze sentimentele praat te horen van moeders die hun kleine strontbuizen afzetten aan de kakschool of seniele oude mensen te zien beven in een sterfhuis. Op de koop toe die mediageile zeveraar met zijn alle dagen een andere kleur pull.
|
Noorderburen zal je allicht bedoelen.
Niet alleen hun nieuws is beter. Wanneer je de debatten rond de coronamaatregelen in de 2de Kamer bekijkt, kan je alleen maar jaloers zijn.
__________________
Governments don´t want a population capable of critical thinking, they want obedient workers, people just smart enough to run the machines and just dumb enough to passively accept their situation (George Carlin)
|