Los bericht bekijken
Oud 30 oktober 2020, 21:38   #8
Gipsy
Secretaris-Generaal VN
 
Geregistreerd: 26 november 2013
Berichten: 20.619
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door stuyckp Bekijk bericht
Die effectentaks van Van Overtveldt is vernietigd omdat die discriminerend zou zijn. De huidige minister zegt dit probleem opgelost te hebben.
Het gaat hier trouwens over een vermogensbelasting. Wat ik persoonlijk raar vind. Een vermogenswinstbelasting vind ik eerlijker. Alle inkomsten door werk, huuropbrengsten, dividenden zouden allemaal gelijk belast moeten worden.
Dan zou de last op arbeid naar beneden kunnen.
Dit is een verkeerde discussie, de overheid moet niet nog meer belasten maar besparen op nutteloze uitgaven. Dit is nu een moeilijk moment met corona maar de laatste decennia heeft de overheid gewoon boven zijn stand geleefd en de centen zeer slecht beheerd en door vensters en deuren buiten gegooid ook aan personeel, het verkeerde. Niet het politionele of medisch personeel maar de staatsleeggangers die teren en neren op het geld van de belastingbetaler.
Als een bedrijf zo werkt gaat het failliet en moet ingrijpen op haar uitgaven. De overheid volhard in de idiotie.
Gipsy is offline   Met citaat antwoorden