Los bericht bekijken
Oud 6 november 2020, 15:50   #191
patrickve
Secretaris-Generaal VN
 
patrickve's schermafbeelding
 
Geregistreerd: 24 februari 2009
Locatie: Grenoble, Frankrijk
Berichten: 114.331
Standaard

Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door Blue Sky Bekijk bericht
Die pandemie is voorbereid; er staat altijd een vaccin klaar voor de meest kwetsbaren. Dat is thans niet het geval.
Er zijn toen toch meer dan een miljoen "kwetsbaren" omzeep gegaan in de wereld. Ik heb nooit begrepen wat het verschil is tussen:

1) een dode door een ziekte die men kan behandelen, behalve dat het niet lukt
2) een dode door een ziekte die men niet kan behandelen.

Citaat:
Het is toch duidelijke dat de verspreiding van van ziektes zoals deze in onze moderne wereld ongezien snel gaat door de invloed van alle bewegingen die door mensenmassa's wordt gemaakt. Dit was vroeger veel minder het geval.
Nee. Dat was vroeger niet minder het geval. Of er nu een paar maanden tussen zitten of niet maakt totaal niks uit trouwens.

Stel nu dat wij de corona piek niet in maart gehad hadden, maar nu wel. Wat voor een verschil zou dat gemaakt hebben ?

Corona heeft zich niet sneller verspreid dan de Spaanse griep. De pest ging maar een beetje trager trouwens.

Laatst gewijzigd door patrickve : 6 november 2020 om 15:51.
patrickve is offline   Met citaat antwoorden