Citaat:
Oorspronkelijk geplaatst door quercus
Wel, wat Trump betreft moet je toch toegeven dat die getuigt van een grilligheid en een extreem narcistisch gedrag. Zijn ego is zodanig opgezwollen dat het hem belet te erkennen dat hij de verkiezingen verloren heeft. Reeds generaties lang (sedert het eind van de burgeroorlog in 1865) wordt in de USA het stemmen met de Postal Offices als een normale praktijk naast het lijfelijk stemmen op de election day toegepast. En nu is er ineens pipo Donald Trump die staat te toeteren dat het “illegal” is. Dit getuigt niet van een volwassenheid. Er is bij die man karakterieel een hoek af. Dat kon je overigens reeds vaststellen tijdens de verkiezingscampagne van 2016.
|
ZElfs toen em gewonnen had in 2016 kon hem niet verkroppen dat Clinton de popular vote had gewonnen met meer dan 2.8 miljoen stemmen. Hij riep toen al van de daken dat de DEMs gigantische fraude hadden gepleegd (klinkt bekend?) oa met illegalen. Hij heeft daar zelfs een onderzoekscommissie voor opgericht die dat moest onderzoeken... toen die commissie geen bewijzen vond van fruade heeft Trump ze maar ontbonden, zonder het eindrapport af te wachten
__________________
Those who would give up essential Liberty, to purchase a little temporary Safety, deserve neither Liberty nor Safety. - Ben Franklin
“Climate change will manifest as a series of disasters viewed through phones with footage that gets closer and closer to where you live until you're the one filming it.”
|